Як платити за послуги в онлайні без комісії

Оплачувати комунальні послуги і платити за телефон з інтернетом дозволяють майже всі банки і платіжні системи. У більшості випадків до рахунку додасться комісія сервісу, через який відбувається оплата, і часто ця комісія немаленька. Наприклад, при оплаті комунальних в онлайні ПриватБанк візьме від 3 грн до 2,75% від суми платежу. За поповнення мобільного - від 1 до 5 грн.

Є три способи не платити комісії, про них нижче.
1
Платити на сайті провайдера послуг
Поповнити мобільний телефон без комісії можна на сайті мобільного оператора. Lifecell, Київстар та МТС-Україна не беруть комісію при поповненні рахунку карткою через їх сайт.

● Lifecell: https://www.lifecell.ua/ru/popolnenie/popolnenie

● МТС-Україна: https://www.portmone.com.ua/r3/ru/new-vodafone

● Київстар: https://pay.kyivstar.ua

Поповнення рахунку через сайт провайдера має недолік. Провайдери не опрацьовують платежі самостійно, а укладають для цього договір з однією з платіжних систем. При здійсненні платежу вас попросять погодитися з правилами платіжної системи, з якою працює провайдер послуг. У разі проблем з платежами клієнта також відправлять розбиратися до платіжній системі.
2
Скористатися карткою з кешбеком
Банківська картка з кешбеком дозволяє повернути від 0,5% до 5% від суми онлайн-платежу і таким чином частково або повністю компенсувати витрати на сплату комісії. Зручність цього способу в тому, що платити такою карткою можна через будь-який звичний платіжний сервіс.

Порівняти і замовити карти з кешбеком можна в каталозі Finance.ua:
https://finance.ua/cards/cashback-a

Перевірте, щоб умови виплати кешбеку банком поширювалися на онлайн-платежі. Також зверніть увагу, що деякі банки платять кешбек не відразу, а після закінчення місяця.
3
Спеціальні пропозиції від платіжних систем
Щоб виграти в боротьбі за клієнта платіжні системи проводять акції, коли оплата деяких послуг відбувається без комісії. Якщо натрапити на таку акцію, можна зробити оплату без комісії. Платіжна система нічого не заробляє на таких платежах, тому промо-акції тривають обмежений час.

Зустрічаються постійні пропозиції від платіжних систем, наприклад - банківська картка від системи прийому платежів EasyPay. Картка випускається банком Forward і дозволяє оплачувати більше 2000 послуг на сайті easypay.ua без комісії, а також отримувати кешбек 0,6% від суми платежу.

Картку можна отримати безкоштовно, зробивши замовлення через Finance.ua: https://finance.ua/cards/easypay-mc-world-305-forward-p. Після заповнення заявки з вами зв'яжеться оператор, а потім кур'єр доставить картку особисто в руки.

Поповнення картки в будь-якому з 8600 платіжних терміналів EasyPay безкоштовне, а також перевести на неї гроші з іншої банківської картки на сайті easypay.ua.

Крім оплати послуг без комісії і кешбеку, картка дозволяє отримати кредитний ліміт до 100 тис. гривень і користуватися пільговим періодом до 90 днів. За користування кредитними грошима поза пільговим періодом нараховується ставка 3,25% на місяць.

Сервіс EasyPay автоматично надсилає квитанцію про оплату послуг на електронну пошту. При необхідності можна замовити доставку паперової квитанції поштою.
Сплачуй будь-які послуги з мобільного
Чи готові ви до безпечних платежів
в Інтернеті?
Дізнайтеся в нашому тесті

Читайте також:
БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО