5 регулярних онлайн-платежів,
які вам потрібно налаштувати вже сьогодні
Наближення зимових свят впливає і на нас. Тому разом із компанією EasyPay ми вирішили поділитися переліком п'яти регулярних онлайн-платежів, які потрібно налаштувати вже сьогодні, щоб встигнути стати трішки кращими та щасливішими ще у цьому році.
Оплата мобільного зв'язку
Ви можете уявити себе без мобільного зв'язку? Ми – ні. Тому вважаємо, що таку важливу справу, як своєчасне та регулярне поповнення мобільного рахунку просто необхідно автоматизувати.

2 хвилини вашого часу, банківська картка, заповнення форми і вуаля – ви ніколи не потрапите у ситуацію, коли гроші на мобільному рахунку закінчаться у найвідповідальніший момент.

Лайфхак
У кабінеті користувача на Easypay.ua можна вказати, щоб автоматичне поповнення мобільного відбувалося у момент, коли баланс на мобільному рахунку опускається нижче певної суми.
Комунальні платежі

Здається, з оплатою комунальних послуг все просто: зробив це вчасно – не маєш клопоту до наступного місяця. Але давайте будемо відвертими – часто ця рутинна задача забирає купу сил і енергії, а тому її хочеться відкласти на потім.

На щастя, налаштувати регулярну щомісячну оплату комунальних послуг через інтернет зовсім просто. По-перше, це швидко. По-друге, безпечно. По-третє, ви заощаджуєте на комісії банку. А отже, економите не лише свій час, а й кошти. Полегшіть власне життя вже сьогодні: налаштуйте шаблони платіжок, вкажіть реквізити банківської картки та час, коли щомісяця автоматично здійснювати оплату, і будьте спокійні.
Лайфхак
Якщо оплачувати рахунки якомога швидше після отримання заробітної плати, планувати щомісячний бюджет значно простіше.
Оплата інтернету та телебачення
Говорять, що неоплачені інтернет та телебачення збільшують тривалість доби на 4 години. Не знаємо, чи це правда, але якщо така ситуація вам не до вподоби, радимо налаштувати щомісячний платіж якнайшвидше. Тим паче, що це настільки просто.

Варто 1 раз ввести номер договору чи особистого рахунку, логіну чи іншого ідентифікатору визначеного вашим провайдером, зазначити реквізити банківської картки для оплати послу та надовго забути про це завдання.

Грошові перекази

Допомагати рідним – важливо. А що може бути кращим за регулярну, системну поміч, яка надходить щомісяця у той самий день і час? На нашу думку – нічого. Подарувати батькам, бабусі чи близьким трішки стабільності дуже просто. Достатньо один раз зафіксувати час і суму щомісячного грошового переказу та ввести реквізити банківських карток.

Не важливо чи одного банку у вас картки, чи це Visa чи MasterCard – переказ можна здійснити між картками будь-яких українських банків. Проста на перший погляд дія, яка зробить життя значно комфортнішим.
Благодійність
Ми віримо у енергію грошей. А тому щомісяця виділяємо певну суму для підтримки благодійних проектів. Для того, щоб пожертви були максимально ефективними, варто обрати суголосний та надійний благодійний фонд. А якщо ще й налаштувати регулярний фіксований платіж, то можна бути переконаними у тому, що завдяки вам світ стає кращим.
Хіба ж це не чудовий спосіб підсумувати плідний рік?

Читайте також:
БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО